To get rid of this ad please Sign up/Login.
Difference between revisions of "Entropia Universe Armor Sets/Raw"
Line 43: | Line 43: | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Angel]] | | | [[Angel]] | ||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Angel (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Angel, SGA Edition]] | |||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - |
Revision as of 21:23, 7 December 2009
<br\> | Name <br\> | Penetration <br\> | Impact <br\> | Burn <br\> | Cold <br\> | Cut <br\> | Stab <br\> | Shrapnel <br\> | Acid <br\> | Electric <br\> | Durability <br\> |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
File:Moblist thumb none.png | Ghost | 1.0 | 19.0 | 11.0 | 12.0 | 15.0 | 13.0 | 1.0 | 1.0 | 11.0 | 2000.0 |
File:Moblist thumb none.png | Pixie | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
File:Moblist thumb none.png | Angel | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
File:Moblist thumb none.png | Angel (L) | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
File:Moblist thumb none.png | Angel, SGA Edition | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |